• اخبار

جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب»، یکی از راه های کمک به توسعه فرهنگی است

جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب»، یکی از راه های کمک به توسعه فرهنگی است
همتی با بیان اینکه جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب یکی از راه های کمک به توسعه فرهنگی است گفت: باید از طریق توسعه فرهنگی به کتاب و کتابخوانی دست پیدا کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، «قاسم همتی» با حضور در روستاهای صعب العبور شهرستان اردل گفت: ترویج کتاب و کتابخوانی در روستاها و مناطق عشایر استان از وظایف مسئولین فرهنگی است.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل با بیان اینکه جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب یکی از راه های کمک به توسعه فرهنگی است افزود: باید از طریق توسعه فرهنگی به کتاب و کتابخوانی دست پیدا کنیم.

وی ابراز کرد: برگزاری جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» موجب کشف استعدادها و نخبگان روستایی و عشایری می شود.

همتی با بیان اینکه شاخص های فرهنگی، یکی از مواردی است که در جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» مورد توجه قرار داده می شود گفت: گسترش فرهنگ مطالعه بین کودکان، نوجوانان و جوانان باعث می شود تا جامعه ای پویا داشته باشیم.

وی تصریح کرد: معرفی فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی مرتبط با کتاب‌خوانی، گسترش فعالیت‌های مربوط به کتاب و کتاب‌خوانی در روستاها و پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان روستایی با کتاب، از جمله اهداف برگزاری جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در روستاها و مناطق عشایری استان است.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل گفت: با حضور در روستاهای بادره، دهدلی، سرقلعه و زردلیمه از توابع شهرستان اردل، بیش از ۱۵۰ کتاب بین نوجوانان و جوانان و مردم این روستا ها توزیع شد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98