• اخبار

آئین تجلیل از بازنشستگان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

آئین تجلیل از بازنشستگان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
آئین تجلیل ازبازنشستگان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در سالن کوه نور هتل پارسیان شهرکرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران درآئین تجلیل از بازنشستگان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با تبریک هفته دولت گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از ادارات موفق فرهنگ و ارشاد اسلامی سطح کشور است.

وی در این جلسه با قدردانی از حضور بازنشستگان در این نشست صمیمی گفت: پرسنل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، تلاش‌های بسیاری در راه اعتلای فرهنگ و هنر استان دارند و اگرچه نسبت به پرسنل سایر ادارات از حقوق و مزایای کمتری برخوردارند؛ اما با تمام توان وظایف خود را به خوبی و به نحو احسن انجام می‌دهند، به‌طوری که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از ادارات موفق فرهنگ و ارشاد اسلامی سطح کشور است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در این نشست از ایجاد برخی تسهیلات  نظیر سفر های برون استانی ، استخر ، برنامه های ورزشی  تلاش در جهت درجه اخذ تسهیلات کم بهره ، کمک به تشکیل کانون بازنشستگان  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و مرتفع نمودن مشکلات بازنشستگان و ...عنوان کرد .

کارگران در ادامه به تغییرات و تحولات ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اشاره کرد و در پایان از بازنشستگان این اداره کل تجلیل شد.

 نشست مدیرکل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و آیین تجلیل از بازنشستگان اداره کل روز سه‌شنبه پنجم شهریور  ماه ٩٨ به مناسبت 25 ذی الحجه روز تکریم خانواده و بازنشستگان در سالن کوه نور هتل پارسیان شهرکرد برگزار شد.


روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری
۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98