• اخبار

نخستین گالری خصوصی هنر در شهرکرد گشایش یافت

نخستین گالری خصوصی هنر در شهرکرد گشایش یافت
نخستین گالری خصوصی هنرهای تجسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، در روز پنج شنبه 7 شهریور ماه 1398 ساعت 7عصر با حضور جواد کارگران دهکردی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و همچنین جمعی از مسئولین ، هنرمندان و مردم هنر دوست استان ، نخستین گالری خصوصی هنرهای تجسمی در شهرکرد گشایش یافت.

این مجموعه فرهنگی هنری تحت عنوان کافه گالری هنر شهرکرد به همت چند تن از هنرمندان تجسمی فعال استان محمدرسول عسگری ، حبیب نجفی دهکردی و پدرام فرخ نیا راه اندازی و افتتاح شد.

جواد کارگران در آیین افتتاح کافه گالری هنر شهرکرد بیان داشت:با تکیه و حمایت از بخش خصوصی و حضور فعال هنرمندان در این عرصه ، فعالیت های هنرهای تجسمی بصورت مستقیم با مخاطب ارتباط بر قرار کرده و علاوه بر ارتقاء سطح فرهنگ و هنر می تواند به اقتصاد هنر و اشتغال هنرمندان کمک نماید. 

امیدواریم که این مجموعه با حمایت هنرمندان و مردم هنر دوست استان در ترویج فرهنگ بازدید از نمایشگاه ها بتواند بخشی از نیاز های فرهنگی و هنری جامعه را تامین کند.

هنرمندان موسس کافه گالری هنر شهرکرد، مهمترین و اصلی ترین اهداف خود را ، نمایش و ارائه آثار هنری در فضای رفت و آمد عمومی شهروندان و آشنا کردن عموم مردم جامعه با هنر،  به ویژه هنرهای تجسمی، کشف استعدادهای هنری و معرفی هنرمندان جوان استان به جامعه و فروش آثار هنرهای تجسمی معرفی کردند. 

اطلاع‌رسانی درباره آخرین رویدادهای فرهنگی هنری و همچنین آشنایی با هنرهای تجسمی از طریق حضور در فضای گالری و شناخت هنرمندان و نحوه شکل گیری آثار هنری از دیگر اهداف می باشد .

نخستین گالری خصوصی هنر در شهرکرد گشایش یافت 

نخستین گالری خصوصی هنر در شهرکرد گشایش یافت
نخستین گالری خصوصی هنر در شهرکرد گشایش یافت

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری
۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۲۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98