• اخبار

فرهنگسرای بزرگ شهر گهرو افتتاح شد

فرهنگسرای بزرگ شهر گهرو افتتاح شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در آئین افتتاح فرهنگسرای گهرو به مناسبت هفته دولت گفت:امروزه نقش فرهنگسراها و خانه فرهنگ ها در غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها به خصوص کودکان، نوجوانان، زنان خانه دار، توانمندسازی ایشان با آموزش فعالیت های متنوع فرهنگی و هنری و آموزشی، ارتقای سطح علمی، نهادینه کردن موضوعات مرتبط با دغدغه‌های اجتماعی و... انکار ناپذیر است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با حضور نظری معاون استانداری، جواد کارگران دهکردی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بهنام محمدی معاون توسعه و مدیریت منابع فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،مدیر کل راه و شهر سازی استان فرهنگسرای  بزرگ شهرگهرو در پنجمین روز از هفته دولت 98افتتاح شد.

جواد کارگران مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال بختیاری  ضمن تبریک هفته دولت و اتمام ساخت این بنا به مردم فهیم گهرو به تاثیرات مثبت این مراکز در غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها با انجام فعالیت های گوناگون آموزشی،فرهنگی و هنری اشاره کرد. 

کارگران در این با تأکید بر نقش حائز اهمیت مراکز فرهنگی در جامعه اظهار داشت: امروزه نقش فرهنگسراها و خانه فرهنگ ها در غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها به خصوص کودکان، نوجوانان، زنان خانه دار، توانمندسازی ایشان با آموزش فعالیتهای متنوع فرهنگی و هنری و آموزشی، ارتقای سطح علمی، نهادینه کردن موضوعات مرتبط با دغدغه‌های اجتماعی و... انکار ناپذیر است که اقبال چشمگیر و روزافزون شهروندان به این گونه مراکز فرهنگی ضرورت توجه بیش از پیش به این گونه مراکز را ایجاب می کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  در این مراسم خبر از تجهیز این فرهنگسرا داد و گفت:در اینده ی نزدیک شاهد تجهیز کامل این مرکز فرهنگی خواهیم بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری
۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98