• اخبار

شورای اطلاع رسانی چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

شورای اطلاع رسانی چهارمحال و بختیاری تشکیل شد
شورای اطلاع رسانی چهارمحال و بختیاری با رویکرد جدید در راستای اطلاع رسانی دقیق و دسترسی آزاد مردم به اطلاعات در این استان آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، نخستین نشست شورای اطلاع رسانی چهارمحال و بختیاری به دبیری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، عصر یکشنبه در استانداری چهارمحال و بختیاری به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار و اعضا تشکیل جلسه داد و مصوبات این جلسه برای پیگیری به اعضا ابلاغ شد.

پیش از این، دبیری شورای اطلاع رسانی استان بر عهده روابط عمومی و امور بین الملل استانداری چهارمحال و بختیاری بود که در ساختار جدید، این دبیری به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واگذار شده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری، اطلاع رسانی دقیق از دستاوردها و فعالیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خنثی کننده توطئه دشمنان عنوان کرد و گفت: دشمن از طریق شبکه های ماهواره ای به دنبال سیاه نمایی و دروغ پراکنی علیه نظام است که در این زمینه، دستگاه های اجرایی باید اطلاع رسانی دقیق و به موقع را در دستور کار داشته باشند.

جعفر مردانی اظهار داشت: در امر اطلاع رسانی، مدیران دستگاه های اجرایی، روابط عمومی ها و رسانه ها نقش مهمی برعهده دارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و دبیر شورای اطلاع رسانی نیز گفت: در این شورا ۴ کمیته سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و زیربنایی فعالیت دارد که هر کمیته به صورت تخصصی در این شورا فعالیت می کنند.

جواد کارگران دهکردی افزود: اهم وظایف شورای اطلاع رسانی استان، شامل سیاست گذاری و تبیین خط مشی اطلاع رسانی از عملکرد و دستاوردهای حوزه های مختلف، تدوین و ترسیم جهت گیری جامع اطلاع رسانی و مطبوعاتی، ساماندهی گردش اطلاعات در استان به نحوی که نوع بهره دهی و سامانه ارتباطی در هر دستگاه با شورای اطلاع رسانی مشخص است.

 
روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98