• اخبار

اولین کارگاه بازیگری پایلوت تئاتر معلولین در فارسان برگزار می شود

اولین کارگاه بازیگری پایلوت تئاتر معلولین در فارسان برگزار می شود
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری اولین کارگاه بازیگری پایلوت تئاتر معلولین با حضور محمد سایبانی، از سوی گروه تئاتر آستاره در فارسان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، شهرام فرجی ضمن اعلام این خبر افزود: کارگاه بازیگری محمد سایبانی با محوریت تئاتر معلولین، در دو بخش آموزش بازیگرهای معلول و بخش آزاد، برای دیگر بازیگران برگزار می شود.

وی ادامه داد: این کارگاه که از 21 الی 24 مرداد ماه برگزار می شود. صبح های از ساعت 9 تا 13 ویژه بازیگران معلول می باشد و بعد از ظهرها از ساعت 16 تا 20 ویژه عموم برگزار خواهد شد.

او گفت: فن بیان، تئاتر فیزیکال، بیو مکانیک و تئاتر محیطی و شورایی از مباحث آموزشی این کارگاه بازیگری هستند.

فرجی افزود: هدف از برگزاری این کارگاه چهار روزه، استفاده از ظرفیت های آموزشی محمد سایبانی، بازیگر خوب کشور، برای بالا بردن ظرفیت های بازیگری و تجربه های جدید این حرفه در تئاتر استان و به ویژه تئاتر معلولین است.

وی اظهار داشت: علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه می توانند به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان مراجعه و یا با تماس با شماره 09133845058 ثبت نام نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، محمد سایبانی، کارشناس هنرهای نمایشی با گرایش تئاتر کاربردی است.  او از مؤسسین گروه تئاتر تی تووک می باشد. این گروه که بیش از بیست سال سابقه فعالیت دارد، در همان سال های نخست موفق شده با بهره گیری از عناصر فرهنگی جنوب ایران و با نگاه به هنر معاصر جهان و نمایش های شرقی، آثاری تجربه گرا و مبتنی بر بدن بازیگر خلق کند و در جشنواره های  بین المللی در کشور های مختلف مانند آلمان، روسیه، ارمنستان، هندوستان و ... حضور داشته باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98