• اخبار

عکاس شهرکرد، شایسته تقدیر نخستین جشنواره تولیدات ایرنا شد

عکاس شهرکرد، شایسته تقدیر نخستین جشنواره تولیدات ایرنا شد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: «احمد ریاحی دهکردی»، عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز شهرکرد در نخستین جشنواره تولیدات ایرنا به عنوان شایسته تقدیر دست یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، احمد ریاحی دهکردی، عکاس مرکز شهرکرد با ارسال 3 گزارش تصویری در این جشنواره شرکت کرد، که گزارش تصویری با عنوان «کسب و کار زنان روستای سرآقا سید کوهرنگ» در این جشنواره قابل تقدیر معرفی شد.

وی ادامه داد: نخستین جشنواره تولیدات ایرنا با هدف شناسایی استعدادها، ایجاد فضای رقابت، معرفی آثار برتر، تشخیص نقاط ضعف و ارتقای سطح کیفی آثار خبرنگاران ایرنا از اواخر اسفند ۱۳۹۷ کلید خورد. بر این اساس هر یک از خبرنگاران ایرنا می توانستند آثار خود را که از اول اردیبهشت ۹۷ در سایت ایرنا، سایت های استانی، ایرنا پلاس یا روابط عمومی منتشر شده در رشته های خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، تحلیل، ترجمه، عکس و گزارش تصویری، فیلم، صدا، داده نما (اینفوگرافی) موشن گرافی، بولتن و نظرسنجی همراه با لینک آن به دبیرخانه ارسال کنند. 

فرجی در ادامه به نقل از حسن سلامی، دبیر اجرایی جشنواره گفت: طی مهلت تمدیدشده ۴۰ روزه ثبت نام از اول اردیبهشت تا هشتم خرداد ۹۸ در مجموع یک هزار و هفت اثر تولیدی از ۳۵۹ همکار ایرنا در ادارات کل استان های داخلی، خارجی، چندرسانه ای، پژوهش، حوزه مدیرعامل و صفحه اول در ۱۳ رشته یا قالب به دبیرخانه رسید که با احتساب حدود ۵۵۰ خبرنگار در ایرنا، تقریبا دو سوم از خبرنگاران ایرنا در این جشنواره شرکت کردند. از تعداد آثار دریافت‌شده ۳۳۹ اثر به مرحله نهایی راه یافت. در این مرحله ۵۸ گزارش، ۶۷ گزارش تصویری، ۵۸ اثر مولتی مدیا، تصویر متحرک، داده نما، ۴۱ مصاحبه، ۳۱ یادداشت، ۲۱ خبر، ۱۱ تحلیل، ۱۰ ترجمه، ۹ بولتن و ۶ نظرسنجی به مرحله نهایی راه یافت.

همچنین ۵۴ نفر با ۵۸ اثر؛ شامل ۲۵ خانم و ۲۹ آقا، ۶ نفر از اخبار داخلی، ۱۳ نفر از اخبار خارجی، ۱۶ نفر از اخبار استانی، ۱۲ نفر از چندرسانه ای، ۶ نفر از پژوهش و یک نفر از صفحه اول برگزیده شدند. افزون بر این، ۳۲ نفر  با  ۳۳ اثر؛ شامل ۱۱ خانم و ۲۱ آقا، ۹ نفر در حوزه اخبار داخلی، ۱۴ نفر اخبار استانی، ۸ نفر چندرسانه ای، یک نفر پژوهش شایسته تقدیر شناخته شده اند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98