• اخبار

اوقات فراغت با بچه های مساجد شهرستان فارسان

اوقات فراغت با بچه های مساجد شهرستان فارسان
با آغاز طرح اوقات فراغت «بچه های مسجد» شور و نشاط بین کودکان، جوانان و نوجوانان کانون های فرهنگی هنری شهرستان فارسان موج می زند.

جنب و جوش جوانان و نوجوانان در مساجد و حضور پر رنگ در کلاس های آموزشی، تأثیر بسزایی در اخلاق و نوع برخورد با دیگران دارد و این امنیت، معنویت و باهم بودن در برنامه های فرهنگی هنری خیال والدین را راحت کرده است.

امروزه خلاقیت های کودکان در سطح بالایی قرار دارد که با حضور در طرح غنی سازی اوقات فراغت به رشد و شکوفایی آن ها کمک می کند.

جوانان و نوجوانان با گذراندن یک سال تحصیلی، در فکر پر کردن اوقات فراغت خود هستند و با حضور در این طرح موجب رشد و شکوفایی خود می شوند.

فراهم کردن نیازهای جوانان و نوجوانان در طرح اوقات فراغت «بچه های مسجد» یکی از مهم ترین دلایلی است که کودکان نیز خلاقیت‌های ذهنی خود را شکوفا می کنند. 

برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه های ورزشی، هنری، ادبی و غیره موجب بروز استعدادها در جوانان و نوجوانان می شود.

شعار امسال طرح «بچه های مسجد» «اخلاق، نشاط و معنویت» است که می تواند در کنار هم مکملی برای برگزاری اوقات فراغت باشد.

این روزها بچه های مساجد شهرستان فارسان در حال گذراندن اوقات فراغت خود هستند و در کنار هم و با هم بودن را تجربه می کنند.

برگزاری کلاس های متنوع باعث شده است شور و نشاط بین کودکان، جوانان و نوجوانان کانون های فرهنگی هنری شهرستان فارسان موج بزند.

نشستن در کلاس های آموزشی قرآن با حضور اساتید مجرب راه درست و آینده روشن را برای کودکان، جوانان و نوجوانان رقم می زند.

کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان فارسان با یک برنامه ریزی منسجم کلاس های طرح اوقات فراغت را از ابتدای تیر آغاز کردند و در حال حاضر با حضور کودکان، جوانان و نوجوانان در حال برگزاری است. 

نشاط و معنویت در طرح اوقات فراغت «بچه های مسجد» باعث شده تا کودکان، جوانان و نوجوانان با علاقه در کانون های فرهنگی هنری حضور پیدا کنند.

 


اوقات فراغت 1  

 


اوقات فراغت 2  

 


اوقات فراغت 3  

 


اوقات فراغت 4

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98