• اخبار

چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در استان خبر داد و گفت: این برنامه به منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سطح استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، سید حسین نژاد حسینی ضمن اعلام این خبر افزود: چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان با همفکری و همکاری گروه های مختلف کتابخوانی در استان برگزار می شود. 

معاون فرهنگی و رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: گروه های تشکیل شده در چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان روش های جدیدی را برای ترویج کتابخوانی به کار می گیرند. 

وی ابراز کرد: چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی، با تلاش دفتر مطالعات و برنامه ریزی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار می شود. 

نژاد حسینی تصریح کرد: گروه های مروج کتابخوانی و نهادهای مرتبط فرهنگی، آموزشی، مهدکودک ها، انجمن های ادبی، ناشران، مؤلفان، کانون های فرهنگی هنری مساجد، اداره کتابخانه های عمومی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و ... نیز در برگزاری چهارمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان همکاری دارند.

خاطر نشان می شود علاقمندان می توانند جهت ثبت باشگاه کتابخوانی و کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی www.bookpromotion.ir مراجعه نمایند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۳۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500