• اخبار

کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری آماده برگزاری طرح اوقات فراغت "بچه های مسجد"

کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری آماده برگزاری طرح اوقات فراغت "بچه های مسجد"
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری از آمادگی کانون های فرهنگی هنری استان به منظور برگزاری طرح اوقات فراغت با عنوان «بچه های مسجد» در مساجد خبر داد و گفت: این طرح عظیم از ۱ تیر سال جاری در سطح استان آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، محمدرضا مظاهری ضمن اعلام این خبر افزوددر طرح اوقات فراغت امسال که با عنوان «بچه های مسجد» نام گذاری شده است بیش از ۵۰ رشته مختلف تدریس می شود.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: همه پایگاه های طرح اوقات فراغت در سطح استان با برنامه ریزی های انجام شده آماده برگزاری کلاس های مختلف را دارند.

وی بابیان اینکه طرح اوقات فراغت «بچه های مسجد» در ۴۲۲ کانون فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود ابراز کرد: هرساله با برگزاری طرح اوقات فراغت شاهد استقبال گسترده کودکان، نوجوانان و جوانان هستیم.

مظاهری بابیان اینکه سال گذشته بیش از ۱۵ هزار نفر از کودکان، نوجوانان و جوانان از طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری استقبال کردند تصریح کرد: پیش بینی می شود امسال این آمار به ۲۰ هزار نفر برسد. 

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد به مکانی امن برای کودکان، نوجوانان و جوانان تبدیل شده است گفت: شرکت در برنامه های فرهنگی، هنری، مذهبی، حضور در کلاس های طرح اوقات فراغت، اعزام به اردوهای زیارتی، حضور در مسابقات ورزشی، شرکت در گروه های سرود و ... از جمله برنامه های ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برای کودکان، نوجوانان و جوانان در سطح استان است.

وی به اقدامات جدید ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برای اعضای کانون ها اشاره کرد و افزود: برای اولین بار در استان دفترچه خدمات رفاهی با تخفیفات ویژه برای اعضای کانون های فرهنگی هنری استان ارائه شده است. 

مظاهری ادامه داد: اعضای کانون های فرهنگی هنری در سطح استان می توانند از خدمات ارزشمند این دفترچه در حوزه های مختلف فرهنگی، ورزشی و هنری، رفاهی و همچون مراکز اردویی در سطح استان با ارائه تخفیفات ویژه استفاده کنند.

 

خاطرنشان می شود: طرح اوقات فراغت با عنوان «بچه های مسجد» از ۱ تیر آغاز و تا ۳۰ شهریور سال جاری در پایگاه های طرح اوقات فراغت سطح استان چهارمحال و بختیاری ادامه دارد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۴۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500