• اخبار

آیین تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد

آیین تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری آیین تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران ضمن اعلام این خبر افزود: سیاست جدید وزارت دارایی ارائه مشاوره مالی در عین نظارت دقیق است و قصد ذیحسابان مانع تراشی نیست بلکه هدف ایشان رفع موانع با ارائه راهنمایی های دقیق قانونی می باشد.

وی در ادامه از شغل ذیحسابی به عنوان یکی از شغل های حساس یاد کرد و افزود: ذیحسابان در رأس کنترل قانون هستند و باید همه کارهایشان در چهارچوب قانون باشد .

کارگران در ادامه در رابطه با اهمیت نقش ذیحساب عنوان کرد: مهم‌ترین نقش ذیحساب در بهبود کارایی دستگاه های دولتی، میزان اولویت‌بندی و تخصیص منابع و جلوگیری از تضییع حقوق دولت است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر از زحمات آقای سعید کاظمی در ایجاد نظم و انضباط مالی گفت: آقای کاظمی در مدت همکاری با این اداره کل با صبر و متانت و با تعامل خوب و سازنده با مسئولین امور مالی درصدد حل مشکلات بوده و هر دو طرف جهت رسیدن به اهداف اداره کل تلاش می کردند.

بنا بر ادامه گزارش، در این آیین از خدمات جناب آقای سعید کاظمی؛ ذیحساب سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری تقدیر شد و ضمن آرزوی موفقیت برای ذیحساب جدید (خانم قاسمی) عنوان کرد: امیدواریم که ذیحساب جدید در راستای اهداف و عملکرد اداره کل گام بردارد و از همه همکاران انتظار داریم که با ایشان همکاری لازم داشته باشند. 

آیین تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با حضور مدیر کل و معاون امور اقتصاد و دارای استان، مدیر کل و معاون توسعه و مدیریت منابع و جمعی از پرسنل امور اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500