• اخبار

نشست کارگروه پایگاه های اوقات فراغت در شهرکرد برگزار شد

نشست کارگروه پایگاه های اوقات فراغت در شهرکرد برگزار شد
نشست کارگروه پایگاه های اوقات فراغت با حضور کانون های ویژه، تخصصی و الگوی استان به منظور برنامه ریزی و هماهنگی در برگزاری کلاس های اوقات فراغت در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، محمدرضا مظاهری در نشست کارگروه پایگاه های اوقات فراغت که با حضور کانون های ویژه، تخصصی و الگو در ستاد کانون های فرهنگی هنری استان برگزار شد، گفت: مسئولین پایگاه های ویژه اوقات فراغت باید تلاش ویژه ای در برگزاری کلاس های مختلف اوقات فراغت داشته باشند.

مدیر ستاد کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: جذب حدأکثری کودکان و نوجوانان به مساجد و غنی‌سازی اوقات فراغت از اهداف برگزاری طرح اوقات فراغت با عنوان «بچه های مسجد» است.

وی ابراز کرد: طرح اوقات فراغت «بچه های مسجد» در کاهش آسیب‌های اجتماعی، ارتقاء سطح مهارت های علمی و پرورش استعدادهای بالقوه جوانان و نوجوانان نقش مهمی دارد.

مظاهری گفت: طرح اوقات فراغت «بچه های مسجد» در جهت تقویت ذهنی دانش آموزان در مورد مباحث مختلف فرهنگی، مذهبی، هنری، ورزشی، اخلاقی و تربیتی در کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه کانون های مساجد یکی از ارگان های اصلی در برگزاری طرح اوقات فراغت هستند تصریح کرد: هرساله جوانان و نوجوانان زیادی در این طرح شرکت می کنند که نشان از برگزاری کلاس های مختلف در سطح بالا است.

مدیر ستاد کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری از مسئولین پایگاه های طرح اوقات فراغت خواست تا با برنامه ریزی ویژه ای نسبت به سال های قبل طرح اوقات فراغت را با حضور حدأکثری جوانان و نوجوانان برگزار کنند.

مظاهری به ارائه دفترچه خدمات فرهنگی رفاهی به کانون های مساجد استان اشاره کرد و گفت: با راه اندازی این دفترچه اعضای کانون های فرهنگی هنری می توانند از خدمات ارزشمند در حوزه های مختلف با تخفیفات ویژه استفاده کنند.

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در ادامه افزود: این دفترچه حاوی اطلاعات مراکز فرهنگی، ورزشی و هنری، رفاهی و همچون مراکز اردویی در سطح استان می باشد.

وی ادامه داد: با هماهنگی های صورت گرفته خدمات رفاهی برای کانون های فرهنگی هنری در طرح اوقات فراغت و در طول سال به صورت رایگان و یا با تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500