• اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری: پوشش تبلیغی و فرهنگی فراگیر شهر در ماه مبارک رمضان، مشارکت و همکاری همه دستگاه ها و ادارات را می طلبد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری: پوشش تبلیغی و فرهنگی فراگیر شهر در ماه مبارک رمضان، مشارکت و همکاری همه دستگاه ها و ادارات را می طلبد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه‌های اجرایی استان در فضاسازی شهر به مناسبت ماه مبارک رمضان و برگزاری بزرگ‌ترین رویداد قرآنی همکاری لازم را نداشتند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران در ادامه، با اشاره به عدم مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان در فضاسازی شهر به مناسبت ماه مبارک رمضان اظهار داشت: چهره شهر و فضای سطح استان نسبت به اهمیت ماه مبارک رمضان، مطلوب و جذاب نیست.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی باید در چنین امر مهمی ورود پیدا کرده و در جهت فضاسازی شهر آن گونه که در شأن اسلام و استان است مشارکت داشته باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی در برگزاری نمایشگاه بزرگ قرآن کریم همکاری لازم را با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نداشته و تمام کارهای سنگین این نمایشگاه را اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام داد.

وی خاطر نشان کرد: علیرغم اینکه تمام ادارات استان را در جلسه‌ای دعوت کرده و درخواست همکاری در برگزاری نمایشگاه قرآنی داشتیم اما هیچ مشارکتی از سمت آن‌ها در راه‌اندازی و برپایی این نمایشگاه انجام نشد.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نمایشگاه بزرگ قرآن کریم از 22 اردیبهشت ماه تا 29 اردیبهشت ماه به مدت 8 روز برپا است، تصریح کرد: این نمایشگاه دارای 55 غرفه و بیش از 5000 عنوان کتاب و نرم افزار قرآنی است.

وی ادامه داد: بین 10 تا 50 درصد تخفیف برای قیمت کتاب‌ها و نرم‌افزارها در نظر گرفته شده و ساعات کاری نمایشگاه نیز از 15 تا 22 شب در فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد می‌باشد.

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500