• اخبار

برگزاری نمایشگاه های علوم قرآنی، بستر فهم معارف قرآنی را فراهم می کند

برگزاری نمایشگاه های علوم قرآنی، بستر فهم معارف قرآنی را فراهم می کند
مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه های علوم قرآنی، بستر فهم معارف قرآنی را فراهم می کند گفت: تمسک به قرآن منجر به رشد فرهنگ عمومی در جامعه می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، فیروز صفوی در نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی که در فرهنگسرای بزرگ ارشاد شهرکرد بر پا شده است گفت: گرایش به سمت قرآن موجب کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود. 

وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای توسعه و ارتقای فرهنگ قرآنی است ابراز کرد: برپایی نمایشگاه های قرآن در ماه مبارک رمضان کمک شایانی به توسعه و ارتقای فرهنگ قرآنی می کند.

 صفوی ضمن تأکید بر اینکه، برپایی نمایشگاه های قرآن، زمینه رشد استعدادهای قرآنی را فراهم می کند تصریح کرد: با برگزاری کارگاه های قرآنی مختلف در غرفه فعالیت های جنبی نمایشگاه، علاقه مندان به قرآن با مطالب جدیدی توسط اساتید برجسته استان آشنا می شوند.

مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه، برپایی نمایشگاه های علوم قرآنی امسال در استان نیازهای مردم در حوزه قرآن را فراهم کرده است گفت: بیش از 50 غرفه مختلف در حوزه قرآن برای فراهم کردن نیاز مردم در نمایشگاه های علوم قرآنی برپا شده است.

وی، هنرهای تجسمی، عفاف و حجاب، مراسم و محافل قرآنی، اجرای تئاتر، برگزاری شب های شعر و خاطره، اکران فیلم های کوتاه و بلند، غرفه قرآن بخوانید و جایزه بگیرید، شفاخانه قرآنی، فروش صنایع دستی، غرفه محصولات قرآنی کانون های فرهنگی هنری مساجد، نشست های علمی و فرهنگی و برگزاری کارگاه های تخصصی ویژه کودک و نوجوان را از جمله غرفه های نمایشگاه کتب و نرم افزار های علوم قرآنی عنوان کرد.

نمایشگاه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی تا روز یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ادامه دارد و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۵ تا ۲۲ شب از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500