• اخبار

داستان؛ وسیله و ابزاری برای انتقال مفاهیم قرآنی است

داستان؛ وسیله و ابزاری برای انتقال مفاهیم قرآنی است
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه داستان وسیله و ابزاری برای انتقال مفاهیم قرآنی است گفت: عمل به رهنمودهای قرآن، تأثیرات زیادی در زندگی مردم دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، سید حسین نژادحسینی ضمن اشاره به برگزاری نشست رویکردی به داستان‌های قرآنی که در بخش جنبی نمایشگاه علوم قرآنی شهرکرد برگزار شد، گفت: نشست رویکردی به داستان‌های قرآنی به همت هنرمندان عرصه داستان و شعر استان برگزار شده است.

وی در ادامه افزود: مباحث مطرح شده در این نشست حاصل داستان ها و متون ادبی هنرمندان این عرصه با رویکرد سوره‌های قرآن کریم است.

گفتنی است: نشست «رویکردی به داستان‌های قرآنی» به همت انجمن ادبیات داستانی سخن شهرکرد در سالن برنامه‌های جنبی نمایشگاه بزرگ قرآن برگزار شد.

خاطرنشان می شود: برگزاری نشست های علمی و تخصصی، مشاوره دینی، کرسی تلاوت قرآن کریم، راهکارهای اجرای سبک زندگی ایرانی اسلامی، کتابت قرآن کریم، کارگاه حفظ قرآن کریم، مشاوره فضای مجازی و تدبر در قرآن کریم از دیگر برنامه‌های جنبی در نمایشگاه بزرگ قرآن کریم است.

 

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500