• اخبار

حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در هنرستان دخترانه فرزانه شهرکرد و بازدید از کارگاه آموزشی تولید پویانمایی این هنرستان

حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در هنرستان دخترانه فرزانه شهرکرد و بازدید از کارگاه آموزشی تولید پویانمایی این هنرستان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از کارگاه آموزشی تولید پویانمایی در هنرستان دخترانه فرزانه شهرکرد بازدید کرد و با حضور در جمع هنرمندان این رشته، به نقش مهم پویانمایی در رشد و شکوفایی فکری و شخصیت اجتماعی کودکان و نوجوانان اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران، طی حضور خود در هنرستان دخترانه فرزانه شهرکرد از نزدیک با دانش آموزان این رشته تحصیلی دیدار و گفتگو کرد و به نقش بسزایی که رسانه و خصوصا پویانمایی بر کودکان و نوجوانان دارد اشاره نمود.

وی در ادامه ضمن تشکر از معلمان و هنرجویان این هنرستان متذکر شد که در زمینه پویانمایی باید با یک نگاه تخصصی و آینده نگر گام برداشت، چراکه موفقیت در این حوزه می تواند در آینده، منجر به ایجاد کسب و کاری موفق برای این هنرجویان باشد.

کارگران ادامه داد: در حال حاضر در استان چهارمحال و بختیاری، پویانمایی روند رو به رشدی دارد و جوانان مستعدی در این رشته هنری بروز کرده اند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در ادامه، کیفیت پویانمایی های تولید شده توسط هنرآموزان شرکت کننده در این کارگاه را مطلوب ارزیابی کرد و با توجه به کیفیت مطلوب محصولات تولید شده و نیز به منظور تشویق و ترغیب هنرجویان این رشته، قول برگزاری جشنواره پویانمایی دانش آموزی را در کنار جشنواره فیلم کوتاه بام ایران داد.

وی در پایان ضمن قدردانی از مسئولین و برگزارکنندگان این کارگاه، از نمایشگاه هنرهای تجسمی هنرآموزان هنرستان دخترانه فرزانه که از بخش های جنبی این کارگاه آموزشی بود بازدید کرد.

شایان ذکر است جشنواره فیلم کوتاه بام ایران، آذر ماه سال جاری به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار می گردد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۱۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500