• اخبار

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری: توجه به هنر انیمیشن ضرورت ویژه ای دارد

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری: توجه به هنر انیمیشن ضرورت ویژه ای دارد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ضمن بازدید از کارگاه آموزشی تولید انیمیشن در هنرستان دخترانه فرزانه شهرکرد گفت: توجه به هنر انیمیشن ضرورت ویژه ای دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، شهرام فرجی در ادامه گفت: انیمیشن ها و کارتون ‌ها، یکی از مقوله‌های مهم و اثرگذار در دنیای کودکان و نوجوانان هستند که اثرات بارزی بر شخصیت فردی و اجتماعی آن‌ها می‌گذارد.

وی ضمن اشاره به اینکه توجه و دلبستگی کودکان به دنیای انیمیشن انکارناپذیر است گفت: انیمیشن‌ها همواره از جذاب ترین ساختارهای نمایشی به شمار می روند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه کودک مثل آینه درخشانی است که هر چه ببیند، فوراً دریافت کرده و با تخیل خویش منعکس می‌کند تصریح کرد: در سال رونق تولید ما باید به سمت تولید محصولات فرهنگی هنری متناسب با قالب ذهنی کودکان برویم و با تولید محصولات مناسب، به صورت غیر مستقیم و البته جذاب و حرفه ای مفاهیم اسلامی ایرانی را به آن ها منتقل کنیم.

فرجی در ادامه گفت: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، در کارگاهی که بدین منظور در هنرستان دخترانه فرزانه شهرکرد برگزار شده بود حضور یافت و پس از بازدید از روند تولید انیمیشن، انیمیشن های تولید شده هنرآموزان در این کارگاه را با کیفیت و مطلوب توصیف کرد.

نمایشگاه هنرهای تجسمی هنرآموزان هنرستان دخترانه فرزانه از بخش های جنبی این کارگاه آموزشی بود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98