• اخبار

استقبال بی نظیر مردم از نمایشگاه کتب و نرم افزارهای علوم قرآنی

استقبال بی نظیر مردم از نمایشگاه کتب و نرم افزارهای علوم قرآنی
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: استقبال و حضور گسترده مردم استان در اولین روزهای نمایشگاه کتب و نرم افزارهای علوم قرآنی حقیقتا برای همه دست اندرکاران نمایشگاه، غافلگیرکننده بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران ضمن اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های گسترده استان در رابطه با فعالیت های فرهنگی و قرآنی و علاقه مندی بسیار مردم برای بازدید از نمایشگاه قرآن استان، خاطر نشان کرد: این نمایشگاه به لطف خداوند و به یاری قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت "علیهم السلام" با کیفیت و کمیت مناسب افتتاح شد.

وی با اشاره به فعالیت بخش های نرم افزارها، ناشران، کارگاه های آموزشی و صنایع دستی قرآنی، غرفه های کودک و نوجوان، مؤسسات قرآنی و انجمن های هنری در این نمایشگاه گفت: شاید یکی از جذاب ترین بخش های نمایشگاه بزرگ قرآن و عترت استان، حضور استقبال کم نظیر مردم در اولین روزهای افتتاح این نمایشگاه می باشد. 
کارگران با بیان اینکه علی رغم تقاضاهای بسیار زیاد مردم و غرفه داران برای تمدید نمایشگاه، به دلیل برخی شرایط و محدودیت ها امکان افزایش غرفه و تمدید زمان برگزاری نمایشگاه وجود ندارد، خاطرنشان کرد: استقبال و حضور گسترده مردم در نمایشگاه قرآن، حقیقتا برای همه دست اندرکاران و مسئولین برگزاری نمایشگاه غافلگیرکننده و مایه مباهات و مسرت می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۲۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500