• اخبار

جشنواره کتابخوانی رضوی یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور است

جشنواره کتابخوانی رضوی یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور است
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، جشنواره رضوی را یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور عنوان کرد و گفت: این جشنواره هر سال نسبت به سال های قبل با رشد قابل ملاحظه ای از شرکت کنندگان مواجه می شود که این نشان از اهمیت دادن مردم به کتاب است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران در ادامه گفت: گسترش کتابخوانی بین مردم از عوامل پیشرفت فرهنگی کشور است که در این زمینه خدمات و برنامه های بزرگی در کشور در حال انجام است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از جشنواره های مهم فرهنگی است که در پیشرفت فرهنگی کشور هم نقش بسزایی دارد افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی هرساله در سطح بالایی در استان برگزار می شود. 

وی بابیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی به ترویج فرهنگ ناب دینی و اسلامی کمک شایانی می کند ابراز کرد: رشد بیش از پیش جشنواره کتابخوانی رضوی نشان از علاقه مردم به این جشنواره است. 

کارگران با اشاره به اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی از هیچ کمکی دریغ نمی کند گفت: انتظار می رود سایر دستگاه های فرهنگی استان نیز در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی ورود پیدا کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری جشنواره کتابخوانی رضوی را یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور عنوان کرد و گفت: این جشنواره هر سال نسبت به سال های قبل با رشد قابل ملاحظه ای از شرکت کنندگان مواجه می شود که این نشان از اهمیت دادن مردم به کتاب است.

گفتنی است: ۱۲ عنوان کتاب برای نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در نظر گرفته شده است و علاقمندان برای دریافت فایل کتاب ها می توانند به آدرس www.razivi.iranpl.ir مراجعه و یا به صورت حضوری کتاب ها را از کتابخانه های عمومی سطح استان دریافت کنند.

خاطر نشان می شود: اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین "علیهم السلام" و شناسایی و معرفی کتاب‌های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل‌بیت "علیهم السلام" از طریق تولید و انتشار گسترده‌ این آثار از مهم ترین اهداف برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی است.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500