• اخبار

هنرمند چهارمحال و بختیاری رتبه سوم "ششمین جشنواره عکس خانه دوست" را کسب کرد

هنرمند چهارمحال و بختیاری رتبه سوم "ششمین جشنواره عکس خانه دوست" را کسب کرد
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از کسب رتبه هنرمند هم استانی، در "ششمین جشنواره عکس خانه دوست" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، شهرام فرجی ضمن اعلام این خبر افزود: "ششمین جشنواره عکس خانه دوست" توسط مؤسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی در سه بخش زیارت (عکس های موبایلی )، زائرین پیاده و سیره رضوی برگزار شد.

وی ادامه داد: قریب به 11 هزار عکس به این جشنواره ارسال شد که چهار هزار و 532 قطعه عکس در بخش زیارت (تلفن همراه)، دو هزار و 900 اثر شامل مجموعه و تک عکس در بخش زائران پیاده رضوی، دو هزار و 154 اثر شامل مجموعه و تک عکس در بخش سبک زندگی و سیره رضوی و 535 قطعه عکس در بخش معماری این جشنواره حضور یافتند.

فرجی تصریح کرد: احمد تاجی؛ هنرمند عکاس هم استانی، توانست رتبه سوم بخش سیره زندگی حضرت رضا "علیه السلام" را کسب نماید. 

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در ادامه گفت: آیین اختتامیه این جشنواره، تقدیر از برگزیدگان و پیشکسوتان و رونمایی از کتاب  ششمین جشنواره سراسری عکس خانه دوست در اسفند ماه جاری در نگارخانه رضوان مشهد برگزار شد. 

شایان ذکر است احمد تاجی، چندی پیش نیز عنوان برگزیده "جشنواره ملی عکس امام رضا "علیه السلام" و گفتگوی ادیان" را کسب نمود.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500