• اخبار

تقدیر از دبیرخانه کانون های مساجد در شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری

تقدیر از دبیرخانه کانون های مساجد در شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری
دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در راستای مشارکت در تدوین طرح ها و مصوبات فرهنگی از سوی شورای فرهنگ عمومی استان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، در پایان جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار چهارمحال و بختیاری در دفتر امام جمعه شهرکرد برگزار شد، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در راستای مشارکت در تدوین طرح ها و مصوبات فرهنگی از سوی شورای فرهنگ عمومی استان تقدیر شد.

در این لوح سپاس آمده است: 

"جناب آقای محمدرضا مظاهری

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و عضو محترم شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری

با سلام و احترام

تلاش و زحمات حضرتعالی در عرصه فرهنگ عمومی این مرز و بوم، مهر تأییدی است برحق مداری و پویش طریق حق و حقیقت در عرصه فرهنگ ناب اسلامی، که در سال ۱۳۹۷ به ثمر نشست و شورای فرهنگ عمومی استان موفق به کسب رتبه برتر در حوزه پیگیری مسائل فرهنگی، تشکیل جلسات، ارائه طرح های کارآمد و نظم و انضباط سازمانی گردید.

این موفقیت ارزشمند را به جنابعالی تبریک گفته، از تدابیر جنابعالی در مشارکت و تدوین طرح ها و مصوبات فرهنگی و مسیر تعالی فرهنگ استان قدردانی نموده، توفیق روز افزون حضور عالمانه و پیروز مندانه شما را در عرصه فرهنگ اسلامی در سایه عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خواستاریم. 

حجت الاسلام محمد علی نکونام، نماینده ولی فقیه و رئیس شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری

اقبال عباسی، استاندار و نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی چهارمحال و بختیاری"

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۲۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500