• اخبار

برنامه ها و فعالیت های سال 98 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با محور بودجه ریزی عملیاتی اجرا می شود

برنامه ها و فعالیت های سال 98 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با محور بودجه ریزی عملیاتی اجرا می شود
معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه های سال 98 این اداره کل، بر اساس بودجه ریزی عملیاتی، شاخص های اختصاصی و اقتصاد مقاومتی تنظیم شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، بهنام محمدی در نشست صمیمی مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پرسنل این اداره کل و شهرستان های تابعه ضمن قدردانی از پرسنل فرهنگ و ارشاد اسلامی سطح استان گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در سال 97 توانست در زمینه های برگزاری جلسات، بودجه ریزی عملیاتی، اقتصاد مقاومتی و شاخص های اختصاصی و عمومی به ترتیب رتبه های اول تا چهارم را توسط وزارت متبوع کسب کند.

وی در ادامه گفت: این اداره کل همچنین در سال گذشته، یکی از ادارات برتر در حوزه اجرای فعالیت های فرهنگی، هنری، اداری و مالی بوده است.

محمدی ادامه داد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در سال 97 با برنامه ریزی دقیق توانست، بیش از 25 برنامه شاخص ملی، منطقه ای، استانی و شهرستانی برگزار نماید.

وی ادامه داد: اجرای برنامه های مذکور و سایر برنامه های اجرا شده توسط این اداره کل و ادارات شهرستان های تابعه، با اعتبار اندک فصل پنجم استانی امکان پذیر نبود و اجرای این برنامه ها با تأمین اعتبار از سوی وزارت متبوع و سفر استانی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرایی شد.

معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: از مهم ترین برنامه ها در حوزه معاونت توسعه و مدیریت منابع، اجرای بودجه ریزی عملیاتی می باشد که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، بعد از استان تهران، این امر را به طور جد، مد نظر قرار داده است و برنامه های سال 98 را نیز بر اساس بودجه ریزی عملیاتی، شاخص های اختصاصی و اقتصاد مقاومتی تنظیم نموده است.

وی ادامه داد: احتمالا در سال 98 بر اساس بودجه ریزی عملیاتی، با واحد های مجری یعنی معاونت های تخصصی معاون فرهنگی و معاون هنری و شهرستان های تابعه، تفاهم نامه منعقد و اعتبار تخصیص داده می شود.

نشست صمیمی مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پرسنل این اداره کل و شهرستان های تابعه روز سه شنبه، بیست و یکم اسفندماه جاری برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۳۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500