• اخبار

در سال جاری، بیش از 25 برنامه شاخص توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری اجرا شد

در سال جاری، بیش  از 25 برنامه شاخص توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری اجرا شد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اجرای بیش از 25 برنامه شاخص در سطح ملی، منطقه ای، استانی و شهرستانی و بیش از هزار برنامه جنبی، در سال جاری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران در نشست صمیمی مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پرسنل این اداره کل و شهرستان های تابعه، ضمن اعلام این خبر، از همکاری و همدلی پرسنل فرهنگ و ارشاد اسلامی سطح استان قدردانی نمود.

کارگران در ادامه ضمن اشاره به کاستی اعتبارات مالی ادارات در سطح کشور گفت: سال 97 برای این اداره کل از نظر اقتصادی سالی بسیار سخت و دشوار بود اما با همت و تلاش پرسنل، این اداره توانست بر همه مشکلات فایق آید.

وی در ادامه: کسب رتبه اول اوقات فراغت در سطح کشور، کسب رتبه برتر کارگروه توسعه مدیریت در سطح کشور، کیب رتبه سوم شورای فرهنگ عمومی در نه ماهه نخست سال در سطح کشور، کسب رتبه عالی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، کسب رتبه نخست بازیگر زن هم استانی در سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، کسب جایزه بهترین فیلم بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم «المپیا» یونان توسط هنرمند هم استانی و ... را از جمله افتخارات این اداره کل در سال 97 دانست.

وی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن ماه رجب، به حدیث امام رضا "علیه اسلام" اشاره کرد و گفت: امام رضا "علیه اسلام" فرموده اند: "مؤمن، حقیقت ایمان را درک نمى کند مگر آن که 3 خصلت را دارا باشد: خصلتى از خداوند، که کتمان اسرار افراد باشد، خصلتى از پیغمبر اسلام "صلى الله علیه و آله و سلم" که مدارا کردن با مردم باشد و خصلتى از ولىّ خدا که صبر و شکیبائى در مقابل شدائد و سختى ها باشد".

وی در ادامه تصریح کرد: بر ما مسلمانان واجب است که فرمایشات این امام همام را در انجام امور اداری نیز سرلوحه خود قرار دهیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در آخر ضمن قدردانی مجدد از پرسنل این اداه کل، به برخی از انتصابات و تغییرات و تحولات این اداره کل در سالی که گذشت اشاره نمود و گفت: در سال 97 چهارده مقام ارشد کشوری میهمان استان ما بوند که حضور آنان منشأ خدمات خوبی در حوزه های مادی و غیر مادی بود.   

نشست صمیمی مدیر کل و معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با پرسنل این اداره کل و شهرستان های تابعه روز سه شنبه، بیست و یکم اسفندماه جاری برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۰۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500