• اخبار

پیشرفت فیزیکی فرهنگسرای لردگان

پیشرفت فیزیکی فرهنگسرای لردگان
معاون توسعه و مدیریت منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از پیشرفت فیزیکی 85 درصدی پرژه فرهنگسرای لردگان خبر داد.

بهنام محمدی ضمن اعلام این خبر افزود: احداث فرهنگسرای لردگان از سال 1386 آغاز شده است و هم اکنون نیز مراحل ساخت این پروژه بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه توسعه فضاهای فرهنگی متناسب با نیازهای جوانان جامعه، امری ضروری و انکار ناپذیر است که باعث سالم سازی گذران اوقات فراغت آنان می شود، گفت: بهره برداری از فرهنگسرای لردگان از اولویت های این اداره کل می باشد.

محمدی در ادامه افزود: افزایش فضاهای فرهنگی، موجب ارتقای سطح دانش و مهارت جوانان شهرستان می شود و افتتاح این فرهنگسرا در شتاب بخشیدن به توسعه فرهنگی شهرستان نقش مؤثری خواهد داشت.

معاون توسعه و مدیریت منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: تا کنون 33275 میلیون ریال برای احداث این پروژه هزینه شده و برای تکمیل کار 20000 میلیون ریال اعتبار نیاز است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اعتبار مصوب برای این پروژه که در زمینی به مساحت 2500 متر مربع احداث شده است در سال جاری 7935 میلیون ریال می باشد.

شهرستان لردگان با وسعت ۳۴۲۰ کیلومتر مربع  و 209681  نفر جمعیت در جنوب استان چهارمحال و بختیاری واقع است.روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری
۲۲ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • بببب
  • ۲۳ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۰۶
  • 0
  • 0
    0

با عرض سلام این مبالغی که فرمودین یه بار دیگه یک بازبینی بفرمایید مثل اینکه یا باید به تومان باشند یا هم اگه ریال خیلی کمه با تشکر


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500