• اخبار

آثار برگزیده سی اُمین جشنواره تئاتر استانی چهارمحال و بختیاری بازبینی شد

آثار برگزیده سی اُمین جشنواره تئاتر استانی چهارمحال و بختیاری بازبینی شد
سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از بازبینی دو نمایش منتخب سی اُمین جشنواره تئاتر استانی چهارمحال و بختیاری، در شهرکرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، شهرام فرجی ضمن اعلام خبر فوق افزود: نمایش «مسافران» به کارگردانی ثریا امینیان  و نمایش «کوتوله ها» به کارگردانی احمدرضا حیدری آثار برگزیده سی اُمین جشنواره تئاتر استانی چهارمحال و بختیاری، توسط هیأت انتخاب آثار دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، متشکل از آقایان افشین خورشید باختری، سهراب سلیمی و محسن علیخانی بازبینی شد.

فرجی افزود: مسافران به نویسندگی علی میرزا عمادی و کارگردانی ثریا امینیان کاری از گروه نمایش آرام شهرکرد است که ژاکلین اعتصامی، نوید جعفر زاده، ثریا امینیان، مصطفی راد، مهناز نجفی و آرش فروزنده در آن ایفای نقش می کنند. این اثر رتبه اول کارگردانی، بازیگری مرد، طراحی صحنه و ... را در جشنواره سی اُم ازآن خود کرده است.

او گفت: نمایش «کوتو له ها» به نویسندگی حسین ناظمیان پور و کارگردانی احمد رضا حیدری کاری از گروه نمایش کسری بروجن است که  علیرضا فرهنگ، فاطمه سنایی پور، جواد حجتی و شیما کوه پیما در این نمایش ایفای نقش می کنند. این نمایش نیز در جشنواره سی اُم جوایز کارگردانی، بازیگری، طراحی صحنه و ... را از آن خود کرده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، آثار برگزیده جشنواره های تئاتر استان ها، پس از ارزیابی نهایی برای حضور در یکی از سه بخش مسابقه تئاتر بین الملل، تئاتر ایران یک و تئاتر ایران دو معرفی خواهند شد.

گفتنی است سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیری نادر برهانی مرند از 22 بهمن تا 4 اسفند 1397 برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500