• اخبار

طرح «هر مسجد یک خبرنگار» در کانون های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

طرح «هر مسجد یک خبرنگار» در کانون های فرهنگی و هنری مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح "هر مسجد یک خبرنگار" در مساجد استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از اجرای طرح "هر مسجد یک خبرنگار" در مساجد سطح استان خبر داد و گفت: این طرح برای اولین بار است که در کانون های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار می شود.

جواد کارگران در ادامه گفت: این طرح با همکاری و مشارکت جهاد دانشگاهی استان و در راستای انعکاس اخبار کانون های فرهنگی هنری مساجد در خبرگزاری شبستان اجرایی می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: طرح «هر مسجد یک خبرنگار» یکی از مصوبات اجلاس سراسری مسئولان دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در استان اصفهان است.

کارگران با بیان اینکه طرح «هر مسجد یک خبرنگار» به منظور جذب علاقه مندان به خبر در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد است که به صورت خبرنگار افتخاری مشغول به فعالیت می شوند.

وی، معرفی فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد سطح استان را از ویژگی های این طرح عنوان کرد و گفت: طرح «هر مسجد یک خبرنگار» با همکاری و مشارکت جهاد دانشگاهی استان و با اعزام اساتید و مربیان حوزه خبر در یکی از مساجد محوری استان برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه طرح «هر مسجد یک خبرنگار» به منظور پوشش کامل رسانه ای فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد است ابراز کرد: هدف از اجرای این طرح گسترش رسانه ای فعالیت های کانون های مساجد در سطح استان می باشد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری
۱۳ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500