• اخبار

رکورد شکنی فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان چهارمحال و بختیاری

رکورد شکنی فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان چهارمحال و بختیاری
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان چهارمحال و بختیاری، برای این استان رکورد جدیدی بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران ضمن اعلام این خبر افزود: برای سومین بار در ١٣ دوره گذشته، این نمایشگاه در فصل پاییز که اوج حضور دانشجویان و دانش آموزان می باشد، برگزار شد و 192 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

وی در ادامه گفت: در نمایشگاه امسال، 500 ناشر معتبر و شناخته شده کشوری و استانی، جدیدترین کتب خود را در معرض دید عموم مردم استان قرار دادند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یادآور شد: در نمایشگاه یازدهم و دوازدهم کتاب در چهارمحال و بختیاری، میزان فروش کتاب به بیشترین میزان خود طی 12 دوره  رسید و در سیزدهمین دوره که در آبان ماه سال جاری برگزار شد با فروش یک میلیارد و هفتصد و ده میلیون تومان، رکوردشکنی کرد که در بخش اقتصاد فرهنگی این استان خروج از رکورد در این بخش محسوب می شود.

خاطر نشان می شود: نمایشگاه سیزدهم کتاب چهارمحال و بختیاری از ٩ تا ١٤آبان٩٧ درشهرکرد- میدان دفاع مقدس- محل دائمی نمایشگاه های استان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۰۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500