• اخبار

نشست شاهنامه خوانی در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نشست شاهنامه خوانی در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری نشست شاهنامه خوانی در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، این نشست در بخش جنبی نمایشگاه، برگزار شد که با استقبال عموم مردم مواجه گردید.

غلامرضا صفار؛ استاد دانشگاه و مسئول انجمن های شاهنامه خوانی و حافظ خوانی کودک و نوجوان شهرکرد، در این کارگاه پس از خیر مقدم به حضار و تقدیر از حضور آنان به ارائه گزارشی از فعالیت های خود در زمینه شاهنامه خوانی و حافظ خوانی پرداخت. وی گفت: انجمن شاهنامه خوانی کودک و نوجوان شهرکرد، بیش از یک سال گذشته در مدرسه فاطمیه شهرکرد و با تلاش خانم توسلی آغاز به کار کرد اما از مهر ماه 1397 به دلیل مشکلات اداری و مسائلی که همیشه دست و پا گیر اصحاب فرهنگ است برگزاری این نشست ها در مدرسه فاطمیه با مشکل مواجه شد و در حال حاضر در برخی از آموزشگاه های سطح شهر این نشست ها برگزار می شوند. علاوه بر آن انجمن حافظ خوانی کودک و نوجوان شهرکرد نیز در حال فعالیت است.

صفار در ادامه از والدین خواست تا فرزندان خود را در این برنامه ها شرکت دهند و گفت: تا کنون پدران و مادران زیادی از این برنامه ها استقبال کرده اند و اگر تلاش و حمایت آنان نبود در این زمینه امکان موفقیت وجود نداشت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98