• اخبار

فراخوان هشتمین جشنواره استانی چهار محال و بختیاری با عنوان کاریکاتور علیه اعتیاد منتشر شد

فراخوان هشتمین جشنواره استانی چهار محال و بختیاری با عنوان کاریکاتور علیه اعتیاد منتشر شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری هشتمین جشنواره استانی کاریکاتور علیه اعتیاد در شهرستان اردل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری جواد کارگران دهکردی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری، از برگزاری هشتمین جشنواره استانی کاریکاتور علیه اعتیاد در شهرستان اردل خبر داد و اظهار کرد: انجمن هنرهای تجسمی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل در راستای سیاست‌های راهبردی شورای مبارزه با موادمخدر و با رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با موادمخدر اقدام به برگزاری این جشنواره کرده است.

وی ادامه داد: می‌توان از ظرفیت مشارکت مردمی در کنترل تقاضای موادمخدر و روانگردان‌ها استفاده کرد و برگزاری این جشنواره‌ها می‌تواند گامی مؤثر در این راستا باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به موضوعات جشنواره استانی کاریکاتور با موضوع اعتیاد، خاطرنشان کرد: اعتیاد با رویکرد اجتماعی کردن مبارزه با موادمخدر و روان‌گردان‌ها، تهاجم فرهنگی و مضرات فضای مجازی از موضوعات این جشنواره است و علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال سه اثر در جشنواره شرکت کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا دوم اسفندماه سال‌جاری به دبیرخانه جشنواره واقع در شهرستان اردل، خیابان علامه طباطبایی، مجتمع فرهنگی مهرگان، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اردل ارسال کنند

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری
۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۴:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (1 رای)
  • قاسم همتی
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷
  • 0
  • 0
    0

جناب آقای صفوی سپاسگزارم از لطف شما


امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98