• بیانیه حفظ حریم خصوصی

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آن ها در فعالیت های جاری می گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره نوع و نحوه استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می گردد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور از کاربران، آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می کند، دیافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید. شایان ذکر است اطلاعات جمع آوری شده از افراد، صرفا برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی با فرد یا مؤسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

 همچنین این اداره کل، خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت  داده‌ها، می‌داند.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد.

در بخش پیوندها، پیوندهای فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند. این وب سایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده از این وب سایت ها آن ها را مطالعه کنید.

توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.


تاریخ بروزرسانی : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۰۸
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98