اتمام مهلت ارسال ایده و طرح توسعه کتابخوانی
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از انتشار فراخوان ایده و طرح توسعه کتاب و کتابخوانی در شهر دوستدار کتاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، سید حسین نژادحسینی ضمن اعلام این خبر افزود: این فراخوان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و با همکاری شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهردای شهرکرد منتشر شده است.

وی ادامه داد: قابلیت اجرا و الگو برداری در سایر شهرها، خلاقانه و نوآورانه بودن طرح، قابلیت اجرا با کمترین هزینه، توجه به نمادها و ارزش های ملی و اسلامی در طرح از ویژگی های طرح های ارسالی باشند.

وی ضمن اشاره به اینکه هر فرد می تواند حدأکثر پنج طرح به دبیرخانه ارسال نماید گفت: به ۱۰ طرح برگزیده مبلغ ۲,۰۰۰.۰۰۰ ریال جایزه نقدی اهدا می شود.

وی ادامه داد: هر طرح ارسالی باید شامل عنوان طرح، اهداف و راهبردها، شیوه اجرا، میزان هزینه، گستره جغرافیایی اجرا، گستره مخاطبان اجرا، بازه زمانی اجرا، پیش بینی نتایج مورد انتظار از اجرای برنامه، شیوه اطلاع رسانی و معرفی فعالیت به مردم و مخاطبان باشد.

 معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: طرح باید در قالب فایل word همراه با CD و نسخه چاپی آن حدأکثر تا تاریخ ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸ به دبیرخانه ارسال شود.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری واقع در تقاطع فارابی و کاشانی مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۳۸-۳۳۳۳۳۴۸۹۰ مراجعه نمایند.