آغاز دومین هفته فیلم و عکس استان

 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از برگزاری هفته فیلم و عکس استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، جواد کارگران ضمن اعلام این خبر افزود: همزمان با برگزاری چهارمین جشنواره «فیلم کوتاه بام ایران»، دومین هفته فیلم و عکس استان نیز برگزار می گردد.

وی ادامه داد: هفته فیلم و عکس چهارمحال و بختیاری به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری و با همکاری انجمن سینمای جوانان- شعبه شهرکرد، با هدف تشویق و دلگرم نمودن فیلمسازان و عکاسان هم استانی برگزار می گردد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در این هفته، فیلم های خارج از چهارمین جشنواره «فیلم کوتاه بام ایران» که تولید فیلم سازان استانی هستند و نیز عکس هایی که بیانگر فرهنگ، هنر، طبیعت، آداب و و رسوم و ... استان می باشند در معرض دید علاقه مندان قرار می گیرد.

وی در ادامه به برنامه های بخش جنبی این هفته اشاره کرد و گفت: برگزاری کارگاه های نقد و بررسی فیلم و عکس، در محل مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد از برنامه های جنبی این هفته می باشد.

شایان ذکر است «چهارمین جشنواره فیلم کوتاه بام ایران» از ۱۱ لغایت ۱۴ آذر ماه سال جاری به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در محل مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد برگزار می گردد.